Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Novinky

  • 1
  • 2
Prev Next

DigiFlow Pixel+

DigiFlow Pixel+

Jedna z najväčších inovácií vo flexe je pokrok zaznamenaný v tvare tlačového bodu. ...

viac

Tento projekt bol realizo…

Tento projekt bol realizovaný s podporou EURÓPSKEJ ÚNIE

          Miesto realizácie projektu:  Priemyselná 4,...

viac

Tento projekt bol realizo…

Tento projekt bol realizovaný s podporou EURÓPSKEJ ÚNIE

Tento projekt bol realizovaný s podporou EURÓPSKEJ ÚNIE     Miesto realizác...

viac

KODAK FLEXCEL NX

KODAK FLEXCEL NX

Revolučná technológia vo flexe. Stabilita plochého bodu v kombinácii s podstat...

viac

ESKO HD FLEXO

ESKO HD FLEXO

Tlačové formy sú pripravené vysokým rozlíšením 4.000dpi. Bezchybne vykreslené svetlé čas...

viac

JET WP 70

JET WP 70

Prinášame výrobu digitálnych kníhtlačových štočkov! Možná výroba tlačových foriem ako s&...

viac

ROLAND LEC-330

ROLAND LEC-330

Naše riešenie pre maketovú tlač, kde môžeme zákazníkovi ponúknuť lak na reálne subs...

viac

Technológie

Kodak Flexcel NX

Technológiou Kodak Flexcel NX sa prekonávajú súčasné limity flexotlače. Systém Kodak Flexcel NX jedna z najpokrokovejších technológií výroby flexotlačových foriem.

Čítať ďalej...

Naše technológie

Digiflow Pixel+

dupont digiflow
Jedna z najväčších inovácií        vo flexe je pokrok zaznamenaný v tvare tlačového bodu. DuPont Cyrel DigiFlow je jedna               z dostupných špičkových technológii k výrobe plochého tlačového bodu.

Čítať ďalej...

Esko CDI Spark HD Flexo

Cdi sparkTechnológia Esko CDI Spark umožňuje produkovať flexotlačové formy vo vysokom rozlíšení 4000dpi. Technologická výbava HD Flexo umožňuje bezproblémové riešenie kritických častí motívov, hlavne sa jedná o oblasť svetiel a tzv. prechodov „ do nuly“. V oblasti tieňov je možné zvýšiť denzitu potlače špeciálnym narušením povrchu MicroCell.  

Čítať ďalej...

JET WP 70

Technológia je určená na výrobu digitálnych kníhtlačových štočkov.Umožňuje spracovávať kníhtlačové štočky všetkých dostupných hrúbok vo variante s fóliovou podložkou ako aj s kovovou podložkou. Výrazný nárast kvality v porovnaní s analógovou výrobou štočkov. Štočky do rozmeru 77,5 x 53,5 cm.

 

   

 

Čítať ďalej...

Kodak Thermoflex Mid II

Spoľahlivá technológia určená na štandardnú produkciu digitálnych tlačových foriem. Zariadenie umožňuje spracovávať ako flexotlačové, tak aj kníhtlačové tlačové formy. Osvitový bubon je magnetický, takže je možné spracovávať aj kníhtlačové štočky s kovovou podložkou. 

Čítať ďalej...

Linky na výrobu štočkov Dupont

Po vylaserovaní na CTP zariadeniach sa tlačové formy spracovávajú na dvoch samostatných štočkových linkách. V oboch prípadoch sa jedná o najmodernejšie zariadenia renomovaných výrobcov. Na výstupe z týchto liniek je už hotová tlačová forma, ktorá sa expeduje k zákazníkom.

 

Čítať ďalej...

ROLAND LEC-330

Naše riešenie pre maketovú tlač, kde môžeme zákazníkovi ponúknuť tlač na reálne substráty (papier, PP, PE, Alu atď.) bežne používané vo flexotlači. Zariadenie má možnosť tlačiť CMYK, bielu a lak. Keďže zariadenie funguje zároveň aj ako ploter, výhodou je aj možnosť rezania pri etiketách ako aj pri tenkých kartónoch (krabičky).

Čítať ďalej...

Color management

Riešenie pre riadenie procesov farieb a zachovania vernosti farebnostných profilov.

Color Management je riadený prevod medzi farebnými zastúpeniami rôznych zariadení v digitálnych zobrazovacích systémoch, ako digitálne fotoaparáty, monitory, tlačiarne a ďaľšie príslušné média. Hlavným cieľom color managementu je dosiahnuť rovnakého vzhľadu na všetkých týchto zariadeníach.

Čítať ďalej...

Powered by bestuniverse.sk